Oferta pracy

Menedżer/ka ds. Bankowości Elektronicznej - Product Owner

Nest Bank S.A.

  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Bernarda Chrzanowskiego 11

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

  • Figma

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów w obszarze bankowości elektronicznej,

  • Zarządzanie i udział w tworzeniu roadmapy bankowości elektronicznej

  • Definiowanie wymagań biznesowych, odpowiedzialność za prawidłowe wdrażanie zmian w bankowości elektronicznej

  • Optymalizacja procesów biznesowych w obszarze Kanałów Zdalnych

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie integracji i wdrażania nowych rozwiązań

  • Monitorowanie i analiza rynku systemów i procesów bankowości elektronicznej

  • Zarządzanie backlogiem produktu

  • Analiza danych oraz zachowania użytkowników

  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami Banku w celu skutecznej realizacji strategii obszaru bankowości elektronicznej

Nasze wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze bankowości, najlepiej w roli Product Ownera

  • Doświadczenie w przygotowywaniu wymagań biznesowych dla produktów i procesów w kanałach zdalnych

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość metodyk zwinnych zarządzania projektami

  • Ogólna wiedza w zakresie nowych technologii, rynku Bankowości oraz Fintechów

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Znajomość narzędzi: JIRA, MS OFFICE, Confluence, Figma

  • Znajomość rynku i potrzeb mikroprzesiębiorców

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej,

  • Pracę w jednym z najbardziej rozwojowych obszarów banku, możliwość wniesienia istotnego wkładu do innowacyjnych projektów z obszaru bankowości elektronicznej

  • Rozwój zawodowy poprzez pogłębienie wiedzy z obszaru bankowości elektronicznej, dołączenie do zespołu w kluczowym momencie rebrandingu

  • Dużą samodzielność, możliwość kształtowania sposobu realizacji zadań

  • Możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, eventach i wielu innowacyjnych projektach

  • Warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit)

  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Nest Uniwersytet

Koncentrujemy się na obsłudze mikro i małych firm oraz klientów indywidualnych dostarczając im nowoczesne rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu i codzienne korzystanie z finansów. Naszej działalności biznesowej przyświeca idea „banku bliskiego ludziom”, który jest cyfrowym opiekunem firmowych i rodzinnych finansów. Od początku w Nest Banku stawiamy duży nacisk na innowacyjne rozwiązania - jako jedni z pierwszych umożliwiliśmy zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem. Nasi klienci mogą korzystać z BLIK oraz z najpopularniejszych płatności mobilnych - Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, FitBit Pay. Więcej informacji: www.nestbank.pl

Dlaczego warto z nami pracować?

Jest wiele powodów, dla których warto z nami pracować. Przede wszystkim są to ludzie, którzy tworzą przyjacielską atmosferę. Jesteśmy niewielkim bankiem, w którym niemal wszyscy się znają. Z szefem jesteśmy na „ty” – podobnie jak z członkami naszego zarządu. Wzajemny szacunek to podstawa naszych relacji. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania bez względu na stanowisko czy staż pracy. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły. Doceniamy inicjatywę i zaangażowanie. Możemy na sobie polegać.

Atmosfera pracy to dla Ciebie podstawa? Aż 96% naszych pracowników mówi, że lubi osoby ze swojego zespołu 😊Skąd to wiemy? Z regularnych badań ankietowych przeprowadzanych wśród naszych pracowników.

Poza ciekawą pracą i świetną atmosferą mamy Ci do zaoferowania także wiele fajnych i niestandardowych projektów. Przeczytaj co jeszcze czeka na Ciebie, jeśli do nas dołączysz 😊

Przewiń do profilu firmy