Oferta pracy

Menedżer ds. Bezpieczeństwa IT

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Swarm

  • Docker

Mile widziane

  • SIEM

  • IPS

  • WAF

  • DLP

  • PIM/PAM

  • AV

  • MDM

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, konfiguracja i utrzymanie narzędzi i komponentów bezpieczeństwa, niezbędnych do monitorowania i reagowania na zdarzenia dot. Bezpieczeństwa,

  • Analizowanie i opiniowanie zmian w systemach IT pod kątem bezpieczeństwa systemów i bezpieczeństwa informacji,

  • Udział w budowie i utrzymaniu komponentów bezpieczeństwa IT,

  • Udział w szacowaniu ryzyka dla systemów IT,

  • Procesowanie zmian, analiza rozwiązań, tworzenie wymagań i specyfikacji w zakresie wdrażanych rozwiązań,

  • Przekazywanie wiedzy z obszaru bezpieczeństwa IT wewnątrz organizacji,

  • Dbanie o uwzględnianie wymagań i zaleceń bezpieczeństwa w realizowanych zadaniach utrzymania i wytwarzania aplikacji,

  • Opiniowanie, tworzenie i utrzymywanie dokumentacji bezpieczeństwa i procedur.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań informatycznych na poziomie funkcjonalnym, systemowym i infrastrukturalnym,

  • Doświadczenie w budowaniu/zabezpieczaniu środowisk konteneryzacji (np. Swarm, Docker),

  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa Webaplikacji,

  • Umiejętności analizowania i identyfikowania zagrożeń dla bezpieczeństwa środowiska IT,

  • Umiejętność projektowania zabezpieczeń systemów IT,

  • Wiedza w zakresie realizacji zaleceń ustawy KSC.

  • Mile widziane

  • doświadczenie w roli administratora przynajmniej jednego z rozwiązań klasy SIEM, IPS, WAF, DLP, PIM/PAM, AV, MDM,

  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów penetracyjnych.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie

3

Test

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCHHURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy