Oferta pracy

Menedżer ds. BHP i Nadzoru Wewnętrznego

Arriva RP Sp. z o.o.O firmie

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Menedżer

Arriva jest częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1300 osób, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Zapraszamy do aplikowania na bardzo ciekawe, rozwojowe i odpowiedzialne stanowisko!

Zadania:
  • Całościowe zarządzanie obszarem bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż. i ochrony środowiska oraz nadzoru wewnętrznego
  • Tworzenie i realizowanie polityki bezpieczeństwa i nadzoru wewnętrznego
  • Planowanie, przeprowadzanie i raportowanie audytów w podległym obszarze
  • Opracowywanie i wprowadzanie programów podnoszących świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa i przestrzegania wymagań prawnych
  • Współpraca z grupą ARRIVA w zakresie raportowania i wdrażanie globalnych programów z zakresu bezpieczeństwa
  • Kierowanie podległym zespołem
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi oraz organami kontroli

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/studia podyplomowe w zakresie BHP
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami BHP, p.poż i ochrony środowiska
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP, p.poż i ochrony środowiska
  • Umiejętność planowania, wdrażania rozwiązań, monitorowania działań i raportowania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1
  • Pożądane uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej, audytora systemów zarządzania bezpieczeństwem, audytora systemów ochrony środowiska

Oferujemy:

  • Bardzo ciekawe, rozwojowe i odpowiedzialne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną
  • Samochód służbowy
Zapraszamy do wysyłania CV!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy