Oferta pracy

Menedżer ds. BHP, p.poż i Bezpieczeństwa

VIVE Textile Recycling

  • Olszewskiego 6, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Olszewskiego 6

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie doradztwa i merytorycznego wsparcia w zakresie zgodności prawnej w obszarze bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej.

  • Prowadzenie kontroli oraz inspekcji w zakresie bhp, ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa fizycznego.

  • Opieka nad realizacją i bieżącym funkcjonowaniem systemów p.poż i CCTV.

  • Nadzór nad dokumentacją wypadkową, analizą przyczyn wypadków oraz instrukcjami stanowiskowymi.

  • Współpraca i reprezentowanie Spółki w kontaktach z instytucjami państwowymi m.in. Państwową Inspekcją Pracy, Inspekcją Sanitarną, Państwową Strażą Pożarną w zakresie bhp, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej.

  • Reagowanie na incydenty w podległych obszarach , raportowanie, działania naprawcze, prowadzenie audytów.

  • Inicjowanie i organizowanie przedsięwzięć mających na celu: zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników, poprawę warunków bhp, ochronę środowiska.

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług.

  • Prowadzenie wśród pracowników VG szkoleń w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

  • Monitorowanie, zarządzanie i rozliczanie realizacji celów podległych pracowników.

  • Koordynowanie bieżących spraw BHP i bezpieczeństwa zgodnie z wymaganiami prawnymi VIVE Group.

  • Przygotowywanie zestawień i raportów z zgodnie z potrzebami Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku zarządzającym w obszarze bhp, p.poż i bezpieczeństwa - mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym.

  • Bardzo dobrą, praktyczną znajomość przepisów prawa w zakresie bhp, ppoż.

  • Świetnie jeśli posiadasz: uprawnienia inspektora ochrony p.poż; uprawnienia do przeprowadzania szkoleń z zakresu p.pomocy; uprawnienia egzaminatora w zakresie obsługi wózków jezdniowych oraz bezpiecznej wymiany butli gazowych lub w zakresie podestów przejezdnych wolnobieżnych kat. IP.

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności: planowania strategicznego, analityczne, delegowania zadań oraz wyznaczania i realizacji celów, orientacji na wynik.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i zarządzania zespołem, bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę.

  • Atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany kwartalnie.

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon.

  • Bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, zniżki na paliwo, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru.

  • Indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną.

  • Informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania względem współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Zniżki na paliwo

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

W VIVE Textile Recycling od 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie, często w bardzo kreatywny sposób. Stawiamy przy tym na określone wartości – na innowacyjność, która pozwala nam w realny, odpowiedzialny sposób wpływać na ekologię oraz uczciwość, nasz drogowskaz efektywnej i przede wszystkim przyjemnej, satysfakcjonującej pracy.

Rozwijamy się w duchu odpowiedzialności społecznej i GOZ, patrząc na przyszłość z optymizmem. Przed nami wiele pasjonujących, niebagatelnych projektów oraz wydarzeń!

Przewiń do profilu firmy