Oferta pracy

Menedzer ds. Business Intelligence & Analytics

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Krzemieniecka 118

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPML

  • UML

  • Enterprise Architect

  • SAS

  • Qlick

  • PowerBi

  • Pentaho

System operacyjny

O projekcie

W teamie IT PGF pracuje blisko 80 specjalistów z branży.

Działamy w dwóch lokalizacjach: Łodzi oraz Wrocławiu.

Pracujemy scramowo i mamy wyodrębnione wszystkie role: Analityków, Product Ownerów, Developerów, Testerów.

Realizujemy projekty zabezpieczające dostawy leków na terenie całego kraju (wspierające sprzedaż, logistykę, komunikację B2B).

Więcej konkretów na temat aktualnych projektów dostarczymy podczas rozmowy.

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w tworzeniu roadmapy architektury i implementacji nowoczesnych rozwiązań w obszarze zaawansowanej analityki biznesowej

  • optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych, raportujących i predykcyjnych

  • identyfikacja, planowanie i implementacje nowych rozwiązań oraz rozszerzenia funkcjonalne z obszaru Hurtowni Danych i Analityki biznesowej zgodnie z najnowszymi trendami

  • zarządzanie portfelem projektów w perspektywie krótko i długoterminowej ( analizy, ocena wartość biznesowej, raportowanie, zarzadzanie budżetem)

  • zarzadzanie podległem zespołem z obszaru Hurtowni Danych i Analityki biznesowej

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doskonałe umiejętności analityczne, komunikacyjne i prezentacyjne

  • znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi BPML/UML/Enterprise Architect

  • znajomości narzędzi i platform analitycznych ( np. SAS, Qlick, PowerBi, Pentaho)

  • znajomość rozwiązań, narządzi i zagadnień z obszaru GitHub, DevOps, Kubernetes, BigData, eCommerce będzie dodatkowym atutem

  • znajomość i doświadczenie z obszaru architektury Hurtowni Danych, procesów ETL, automatyzacji procesów RPA/ML/AI

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2,3 tys. Pracowników;

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe -80% na leki na receptę

  • dostęp do platformy nauki języków obcych eTutor

  • dostep do audiobooków Legimi

  • szkolenia na platformie Udemy Buisness

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy