Oferta pracy

Menedżer ds. E-commerce

HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

Józefa Piusa Dziekońskiego 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie sprawnego i efektywnego E-commerce ukierunkowanego na rynki zagraniczne oraz jego stały rozwój i optymalizacja zgodnie ze strategią omnichannel

  • Realizacja założonych celów (traffic, konwersja, koszyk itp.)

  • Koordynacja działań na platformie E–commerce (SEO, SEM, SEA, testy A/B, content marketing)

  • Rozwój platformy E-commerce zgodnie z potrzebami Klientów

  • Współpraca z działami wewnątrz firmy oraz dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Twoją pasją jest dbanie o Klientów

  • Posiadasz minimum 5–letnie doświadczenie w obszarze E–commerce (doświadczenie w branży kosmetycznej i na rynkach zagranicznych będzie dodatkowym atutem)

  • Masz wykształcenie wyższe

  • Posługujesz się swobodnie językiem angielskim w mowie i piśmie

  • Znasz Google Analytics, Google Ads, Google Tag Manager

  • Mile widziana: Salesforce, Jira, narzedzi optymalizacyjnych i personalizacyjnych

  • Lubisz usprawniać swoją pracę i poszukujesz nowych rozwiązań

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport PLUS

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • Luźna, startupowa atmosfera

  • Pyszna kawa, która postawi Cię na nogi :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

O nas

Chcesz zadbać o swoją karierę?Zapraszamy do Hebe - jednej z największych sieci drogerii w Polsce. Tu wszystko nabiera kolorów, a paleta produktów jest tak samo szeroka jak możliwości.

Przewiń do profilu firmy