Menedżer ds. ekspansji

DEICHMANN - OBUWIE Sp. z o.o.O firmie

  • Lotnicza 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

DEICHMANN - OBUWIE Sp. z o.o.

Lotnicza 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku nieruchomości komercyjnych pod kątem możliwości rozwoju sieci

  • ocena rentowności ofert najmu oraz planowanych lokalizacji nowych sklepów

  • aktywne pozyskiwania ofert dla lokalizacji nowych punktów sprzedaży

  • negocjowanie warunków najmu

  • koordynowanie procesu otwierania nowych sklepów we współpracy z działami prawnym i inwestycji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z rozwojem sieci handlowych

  • skuteczność w działaniu potwierdzona dotychczasowymi osiągnięciami zawodowymi

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętności negocjacyjne

  • dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)

  • gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • pracę w firmie, która zajęła 5. miejsce w branży w rankingu "300 Najlepszych Polskich Pracodawców", opublikowanym przez Forbes

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym otoczeniu firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dobrą atmosferę pracy

  • samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • 13 pensja