Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer ds. Eksportu

  • Prandocin-Iły (pow. krakowski), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MENEDŻER DS. EKSPORTU
    Miejsce pracy: Prandocin (koło Słomnik)

    Amplus sp. z o.o. jest jednym z czołowych polskich producentów oraz dystrybutorów świeżych owoców i warzyw m.in. do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych w Polsce i krajach UE.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub z zakresu zarządzania,
    • Kilkuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale lub firmie zajmującej się eksportem (mile widziane w branży FMCG)
    • Znajomość przepisów celnych i umów międzynarodowych
    • Umiejętność podejmowania ważnych decyzji (umowy handlowe na duże kwoty)
    • Myślenie taktyczne, zorganizowanie i samodyscyplina
    • Umiejętność koordynacji działań grupy ludzi (również na odległość)
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (dodatkowo inne języki obce mile widziane)

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój handlu zagranicznego firmy
    • Umacnianie pozycji firmy na rynkach zagranicznych
    • Bieżące kontakty z kontrahentami
    • Opracowywanie ofert handlowych, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie umów
    • Planowanie i kontrola dostawy towaru
    • Czuwanie nad zgodnością dokumentów handlowych, z przepisami (wystawianych i otrzymywanych)
    • Bieżąca analiza rynku
    • Sporządzanie analiz i raportów dla zarządu
    • Realizowanie procesów reklamacji

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dodatkowe wynagrodzenie za wyniki
    • Przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurowcu
    • Nietuzinkowy zespół współpracowników
    • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Program Multisport
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego