Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Elektrycznych Systemów Grzewczych

ZAMEL spółka z o.o.

  • Zielona 27, Pszczyna
    Pszczyna, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zielona 27

Pszczyna

Twój zakres obowiązków

  • rozwinięcie grupy produktów MATEC w szczególności na rynku EXPORT,

  • dopasowanie oferty MATEC do rynków zagranicznych,

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dystrybutorami w kraju i zagranicą w ramach grupy wyrobów MATEC,

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z inwestorami w kraju i zagranicą w ramach grupy wyrobów MATEC,

  • pomoc w doborze i układaniu produktów dla Inwestorów w gamie wyrobów MATEC,

  • wsparcie techniczne PH i stałych klientów,

  • przygotowywanie ofert (obliczeń) i wsparcie techniczne Klienta.

Nasze wymagania

  • znajomość produktów z zakresu ogrzewania elektrycznego i systemów antyoblodzeniowych,

  • znajomość rynku dystrybucji z zakresu ogrzewania elektrycznego i systemów antyoblodzeniowych,

  • wiedza techniczna w zakresie grzejnictwa (zasady doboru i obliczeń),

  • mile widziana znajomość rynków zagranicznych w zakresie ogrzewania elektrycznego i systemów antyoblodzeniowych,

  • profesjonalizm i kultura w komunikacji z klientem,

  • komunikatywny angielski, drugi język będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość obsługi programu MS Office, CRM,

  • umiejętność planowania i organizowania swoich działań,

  • chęć nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych efektów pracy,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym możliwość skorzystania z dofinansowania do karty MultiSport,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

  • dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS.

ZAMEL to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Przewiń do profilu firmy