Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. Floty - Fleet Manager

Cargounit Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Cargounit Sp. z o.o.

Szkocka 5

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad terminowością i prawidłowością czynności utrzymaniowych pojazdów kolejowych,
  • koordynowanie dostaw pojazdów kolejowych do utrzymania i odbioru,
  • obsługa systemu IT związanego z zarządzaniem pojazdami kolejowymi,
  • weryfikowanie dokumentacji utrzymaniowej z czynności wykonywanych przez eksploatującego oraz dostawców usług utrzymania,
  • prowadzenie spraw związanych z reklamacjami i gwarancjami udzielonymi przez firmy zewnętrzne,
  • przygotowywanie raportów z eksploatacji floty pojazdów kolejowych (dostępność) z systemu IT.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia związanego z eksploatacją pojazdów kolejowych (lokomotywy),
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • biegła znajomość środowiska MS Office w szczególności EXCEL,
  • znajomość ustaw i rozporządzeń związanych z prawidłową eksploatacja pojazdów kolejowych,
  • znajomość przepisów kolejowych, budowy i eksploatacji pojazdów kolejowych,
  • sumienność, terminowość, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy,
  • chęć doskonalenia umiejętności i kwalifikacji.
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatkowe benefity: pakiet medyczny, nauka języka angielskiego, karta Multisport,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • partnerskie relacje w zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne

CARGOUNIT jest wiodącą firmą działającą w obszarze wynajmu lokomotyw w Europie.

W ofercie CARGOUNIT znajduje się blisko 200 lokomotyw elektrycznych i spalinowych.

Menedżer ds. Floty - Fleet Manager, Szkocka 5, Fabryczna, Wrocław