Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. HR i Rekrutacji - Koordynator Biura

TranslateMedia Poland Sp. z o.o.

  • łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Część etatu
  • Kierownik

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania ale przede wszystkim na zgrany zespół i pozytywne nastawienie. TranslateMedia to rodzina pasjonatów języka i nowinek technologicznych! Posiadamy biura między innymi w Londynie, Nowym Jorku i dwa biura w Polsce: w Łodzi i w Zduńskiej Woli. Chcesz pracować razem z nami? Poszukujemy Menedżera ds. HR i Rekrutacji / Koordynatora Biura, który dołączy do naszego zespołu na część etatu.

Stanowisko na zastępstwo do maja 2022, z możliwością przedłużenia  (pół etatu)

Miejsce pracy: Zduńska Wola lub Łódź

Twoje zadania to:

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych;
  • Wsparcie w codziennych sprawach kadrowych jak i księgowych, w tym zarządzanie fakturami czy wewnętrznymi raportami;
  • Onboarding i offboarding pracowników;
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi, publikacja ogłoszeń, planowanie i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych;
  • Organizacja eventów firmowych;
  • Zarządzanie firmowymy pakietami;
  • Zarządzanie bazami danych i regularne raportowanie;

Idealny kandydat wykazuje się:

  • Bardzo dobrą znajomością języka angielskiego;
  • Znajomością MS Office oraz zdolnościami organizacyjnymi;
  • Doskonałą organizacją pracy własnej,
  • Wielozadaniowością i umiejętnością zarządzania czasem;
  • Zdolnością krytycznego myślenia;

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie na zastępstwo na pół etatu;
  • Zarobki adekwatne do doświadczenia;
  • Pakiet zdrowotny;
  • Kartę Sodexo;
  • Szkolenie pod okiem doświadczonych członków zespołu.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim poprzez przycisk Aplikuj.

Więcej o firmie na: http://www.translatemedia.com/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne