Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. Inwestycji

Democo Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Będzin
    Będzin, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie wiarygodnych inwestorów w branży budowalnej
  • Negocjowanie warunków i zawieranie kontraktów z inwestorami
  • Przygotowywanie wycen, ofert oraz rozwiązań technicznych dla inwestorów na wykonawstwo robót budowlanych w systemie GW
  • Nadzorowanie oraz realizacja kontraktów budowalnych
  • Współpraca z Kierownikami Projektów Działu Realizacji
  • Współpraca z Inwestorami
  • Zarządzanie Oddziałem Spółki na obszarze Polski Południowej
  • Nadzorowanie oraz realizacja kontraktów budowlanych z zachowaniem parametrów jakościowych, terminowych i finansowych Spółki.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu budownictwa-preferowane wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu inżynierii budowlanej
  • Minimum 5-letnie doświadczenie związane ze sprzedażą / realizacją inwestycji przemysłowych
  • Poprate sukcesami doświadczenie w obszarze pozyskiwania inwestycji
  • Wysoko roziwnięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Analityczny sposób myślenia
  • Umiejętność efektywnego planowania czasu i zarządzania wielozadaniowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Nastawienie na osiąganie celów, zaangażowanie, samodzielność, własna inicjatywa

To oferujemy

  • Umowę o pracę / B2B
  • Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Democo Poland Sp. z o.o.

Firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy budowlanej, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych, działająca w Polsce 25 lat.

Menedżer ds. Inwestycji, Będzin