Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. Inwestycji i Remontów

BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.O firmie

  • Koprki (pow. warszawski zachodni)
    Koprki (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Znajomość pełnego zakresu realizacji inwestycji w zakładach przemysłowych - od koncepcji po oddanie inwestycji do użytkowania, a w szczególności:
  • Udział w tworzeniu koncepcji inwestycyjnych.
  • Znajomość procedur pozyskiwania pozwoleń administracyjnych związanych z uruchomieniem inwestycji.
  • Współpraca z organami administracyjnymi przy pozyskiwaniu pozwoleń administracyjnych.
  • Współpraca z projektantem przy tworzeniu dokumentacji technicznej.
  • Tworzenie materiałów przetargowych i nadzór nad realizacją przetargów na wyłonienie dostawców urządzeń/wykonawców robót.
  • Udział w negocjacjach kontraktowych i przygotowywanie umów.
  • Współpraca z Nadzorem Inwestorskim przy realizacji inwestycji.
  • Nadzór nad procesem realizacji prac inwestycyjnych polegający, w szczególności na kontroli budżetu, harmonogramu realizacji, koordynacji i rozliczeniu pracy podwykonawców oraz nadzorze nad sprawami formalno-prawnymi wynikającymi z zawartych umów.
  • Udział w odbiorach i rozliczanie inwestycji.
  • Przygotowywanie raportów/zestawień realizowanych inwestycji.
  • Rozliczenie zrealizowanych inwestycji polegające na współpracy z działem finansowym przy przyjmowaniu inwestycji na majątek.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 5 lat.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office.
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (prowadzenie korespondencji, rozmów, opracowywanie dokumentów kontraktowych w j. angielskim.).
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętności analityczne, sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Mobilność (prawo jazdy kat. B).
  • Dyspozycyjność (częste delegacje).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Prywatną opiekę medyczną (LUX MED).
  • Możliwość nauki języka angielskiego.
  • Prywatny bezpłatny parking.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • parking dla pracowników

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się m.in.: Bioagra S.A., Polskie Młyny S.A., Bioagra-Oil S.A., Komagra Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o.o, Bakoma Bis Sp. z o.o. Zakres usług realizowany jest za pomocą innowacyjnych źródeł komunikacji i usług outsourcingu. Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy: Menedżer ds. Inwestycji i Remontów.

Wywodzimy się z grona spółek córek BZK Holding Sp. z o.o. – nowoczesnej, innowacyjnej i stabilnej rynkowo grupy, do której należą m.in.:

• Bakoma Sp. z o.o.

• POLSKIE MŁYNY S.A.

• BIOAGRA S.A.

• BIOAGRA-OIL S.A.

• Komagra Sp. z o.o.

Czym się zajmujemy

Świadczymy usługi doradcze oraz udzielamy merytorycznego wsparcia, poszukujemy nowych kontrahentów i dostawców usług na terenie całego kraju. Gwarantujemy spółkom pomoc zapewniając im obsługę i rozwój w obszarach handlu, logistyki, zakupów, zarządzania kapitałem ludzkim.

Oferujemy wsparcie w zakresie wdrażania systemów informatycznych, optymalizacji procesów produkcyjnych, zarządzania jakością i regułami zrównoważonego rozwoju.

Troszczymy się również o sferę finansową podmiotów. Udostępniamy narzędzia związane z budżetowaniem, kontrolingiem, sprawozdawczością i zabezpieczeniem transakcji.

DOŁĄCZ DO NAS!

Menedżer ds. Inwestycji i Remontów, Koprki (pow. warszawski zachodni)