Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. klientów strategicznych i rozwoju

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży produktów oraz usług energetycznych i okołoenergetycznych z portfela Grupy GPEC
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych i podpisywanie umów
  • współtworzenie strategii sprzedażowych i ścisła współpraca z zarządem
  • współpraca przy rozwoju nowych produktów Grupy GPEC

Nasze wymagania

  • ciekawość świata + energia i entuzjazm do pracy i rozwoju biznesu
  • kreatywność w budowaniu dedykowanych ofert dla klienta
  • duża samodzielność i dobra organizacja swojej pracy
  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów biznesowych
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej, nieruchomości oraz nowych technologii
  • aktywne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + program premiowy
  • auto służbowe + indywidualnie dobrane możliwości rozwoju
  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
  • ciekawe zadania i fajną atmosferę
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy
  • dodatkowe 4 dni wolne
  • opiekę medyczną
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Menedżer ds. klientów strategicznych i rozwoju, Gdańsk