Oferta pracy

Menedżer ds. Kluczowych Klientów (e-commerce)

ERLI.pl

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych;

  • Pozyskiwanie nowych klientów;

  • Zwiększenie zakresu asortymentu produktów dostępnych na platformie sprzedażowej;

  • Bieżąca obsługa klientów;

  • Analiza i monitorowanie rynku oraz aktywności klientów strategicznych z kanału offline i online;

  • Planowanie i raportowanie;

  • Budowanie planów i strategii współpracy z partnerami biznesowymi;

  • Udział w szkoleniach oraz ciągłe rozwijanie swoich kompetencji;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku organizacji i dobrych relacji z klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi.

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawiciel Medyczny;

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Key Account Manager lub Regionalny Kierownik Sprzedaży;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia rozmów handlowych / negocjacji;

  • Wysokie zorientowanie na cel;

  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce;

  • Duży poziom samodzielności;

  • Prawo jazdy kat. B (czynne);

  • Gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilną współpracę w oparciu o działalność gospodarczą w strukturach polskiej spółki należącej do grupy kapitałowej;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;

  • Niezbędne narzędzia do realizacji usług;

  • Kompleksowe wdrożenie stanowiskowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

ERLI.pl

Jesteśmy ERLI.pl - nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Dowiedz się więcej na https://erli.pl/.

Przewiń do profilu firmy