Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. kluczowych klientów gastronomicznych

CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wiskitki (pow. żyrardowski)

    Wiskitki (pow. żyrardowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy kluczowych klientów sektora gastronomii: regionalnych i ponadregionalnych klientów sieciowych i dużych gastronomii indywidualnych

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Negocjowanie warunków współpracy

  • Analizowanie potrzeb klientów i doradzanie w zakresie doboru optymalnych rozwiązań

  • Przygotowywanie bieżących ofert i ich aktualizacja

  • Maksymalizacja sprzedaży i marży w swoim obszarze

  • Nadzór nad terminową spłatą należności i egzekwowanie jej

  • Współpraca z innymi działami, w tym z działem zakupów oraz logistyki

  • Dbałość o zachowanie standardów i dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży gastronomicznej, praca z TOP klientami w centralnej Polsce

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wykształcenie wyższe)

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego i regionalnego rynku gastronomicznego (restauracje, hotele, firmy cateringowe, kantyny i punkty zbiorowego żywienia)

  • Poparte sukcesami doświadczenie we współpracy i osobiste relacje z kluczowymi klientami gastronomii w centralnej Polsce

  • Kompetencje sprzedażowe, umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży, bardzo dobre umiejętności negocjacyjne

  • Orientacja na wynik i determinacja w dążeniu do celu

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji handlowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności analityczne, planowanie biznesowe

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Interesującą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę

  • Szkolenia produktowe i asortymentowe podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Program wdrożeniowy

  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli i firm cateringowych. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.

Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

Przewiń do profilu firmy

Chcesz, aby ktoś doceniał Twoje kwalifikacje, inspirował Cię i stawiał przed Tobą wyzwania?

Dołącz do naszego zespołu.