Oferta pracy

Menedżer ds. kluczowych klientów

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.O firmie

  • Biała 1B, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Biała 1B

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • osiąganie wyznaczonych planów sprzedaży produktów oraz usług energetycznych i okołoenergetycznych

  • aktywne pozyskiwanie rentownych Klientów na produkty z portfela Grupy GPEC

  • koordynację kampanii sprzedażowych we współpracy z partnerami biznesowymi

  • prowadzenie negocjacji warunków handlowych i podpisywanie umów

  • prowadzenie analiz potencjałów rynkowych i benchmarków

  • współpraca przy rozwoju nowych produktów

Nasze wymagania

  • min. 3-letniego doświadczenia w obszarze sprzedaży

  • doświadczenie w obszarze energetyki, deweloperki lub facility managment (mile widziane)

  • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami

  • potwierdzonych sukcesów sprzedażowych

  • prawa jazdy kat. B

  • ciekawości świata i zapału do pracy

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • samodzielności, rzetelności, zorientowania na cele

To oferujemy

  • auto służbowe

  • program premiowy

  • indywidualnie dobrane możliwości rozwoju

  • ciekawe zadania i fajną atmosferę

  • możliwość pracy zdalnej’

  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy

  • dodatkowe 4 dni urlopu

  • elastyczny czas pracy

  • opiekę medyczną

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)

  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Przewiń do profilu firmy