Oferta pracy

Menedżer ds. kluczowych klientów (Key Account Manager)

HR CONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
  • rekrutacja zdalna
Miejsce pracy: Kraków, Gdańsk

Zadania i obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na powierzonym terenie,
  • realizacja KPI i planów sprzedażowych,
  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie opieki medycznej,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • negocjowanie warunków i umów handlowych.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży potwierdzone wymiernymi sukcesami (preferowane doświadczenie w sprzedaży usług, sprzedaż B2B),
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • cechuje Cię wytrwałość w dążeniu do realizacji celu i silna motywacja do sprzedaży,
  • dobrze organizujesz sobie pracę, jesteś samodzielny i dynamiczny w działaniu,
  • Twój angielski umożliwia swobodną komunikację biznesową,
  • masz czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferta

  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy
  • Laptop, telefon, samochód służbowy
  • Praca hybrydowa na stałe
  • Opieka zdrowotna i ubezpieczenie
  • Inne benefity jak pakiet szkoleniowy, pakiet sportowy
  • Dogodna lokalizacja

Ogłoszenie archiwalne