Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Kluczowych klientów (Key Account Manager)

Lead Up Wojciech MęcińskiO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba ta zajmować się będzie obsługą procesu ofertowania projektów integracji systemów autonomicznego transportu wewnętrznego.

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami biznesowymi,

  • Dobór rozwiązań technicznych dla klientów i przygotowanie oferty skrojonej na potrzeby procesu,

  • Prowadzenie procesu sprzedażowego od pierwszego kontaktu aż do podpisania kontraktu,

  • Współpraca z partnerami biznesowymi,

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B,

  • Wykształcenie techniczne,

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych wyjazdów (przygotowanie każdej oferty wymaga wizyty u klienta),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (większość naszych klientów to międzynarodowe korporacje),

  • Mile widziana umiejętność obsługi systemów CRM.

  • Inicjatywę oraz konsekwencję w działaniu,

  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,

  • Samodzielność, samodyscyplinę i cierpliwość,

  • Chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia kompetencji,

  • Wysoką kulturę osobistą,

  • Sumienność, samodzielność i zorganizowanie,

  • Dystans do siebie i poczucie humoru.

To oferujemy

  • Zestaw narzędzi do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy z kartą paliwową),

  • Wsparcie w początkowym okresie pracy,

  • Pakiet medyczny Luxmed,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Pracę w młodym, ambitnym i pozytywnie zakręconym zespole.

Lead Up Wojciech Męciński

Słów kilka o nas oraz o tym kogo szukamy.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją, której głównym zakresem działalności jest realizacja systemów autonomicznego transportu z wykorzystaniem robotów mobilnych. Jako zespół odpowiadamy za projektowanie i kompleksową realizację całości systemów.

Naszą misją jest dostarczać najwyższej jakości rozwiązania dla zakładów produkcyjnych i magazynów zwiększając ich wydajność oraz zapewniając jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa.

Projektowane przez nas systemy dają naszym Klientom możliwość transportu materiałów lub gotowych produktów. Ułatwia to organizację pracy nie tylko na obszarze zakładu produkcyjnego, ale też pomiędzy oddalonymi od siebie halami.

Przewiń do profilu firmy