Ta oferta pracy jest nieaktualna od 270 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer ds. Kluczowych Klientów

  • Kraków, Kokotów (pow. wielicki), małopolskie
  • Kierownik
  • 2018-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków

    Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

    Celem stanowiska jest efektywna sprzedaż usług logistycznych przy zapewnieniu najwyższej jakości obsługi obecnych Klientów Kluczowych Spółki.

    Kluczowe obowiązki i zadania:

    • Realizacja budżetu sprzedaży;
    • Cross-selling usług Klientów;
    • Bieżąca współpraca z Klientami;
    • Nadzór nad rentownością Klientów;
    • Nadzór nad windykacją Klientów;
    • Udział w projektach logistycznych dla Kluczowych Klientów;
    • Monitorowanie należności klientów.
    • Wykształcenie wyższe;
    • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży w branży TSL;
    • Wysokie umiejętności sprzedażowe oraz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji (również z Klientami zagranicznymi);
    • Nastawienie na osiąganie założonych celów zgodnie z przyjętymi terminami;
    • Umiejętność efektywnego działania w wyznaczonych ramach czasowych również pod wpływem stresu;
    • Dojrzałość biznesowa oraz samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji;
    • Wymagana specjalistyczna wiedza z zakresu logistyki;
    • Wymagana znajomość języka angielskiego (poziom zaawansowany) lub/i niemieckiego (komunikatywny);
    • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności znajomość MS Excel);
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji;
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
    • Dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

    Zapraszamy na nasz Profil Pracodawcy