Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Kluczowych Klientów

Odyssey Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Odyssey sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów papieru dla rynku poligrafii opakowaniowej i reklamowej. Obsługujemy kilkuset klientów z branży poligraficznej w Polsce i zagranicą. W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi inwestycjami w sprzedaż i logistykę, szukamy nowych pracowników, którzy zwiążą się z nami na wiele lat. Aktualnie poszukujemy Menedżerów ds. Kluczowych Klientów na rynek mazowiecki oraz na rynek wielkopolski.

Obowiązki:

  • spotkania z klientami biznesowymi, podtrzymywanie istniejących relacji i pozyskiwanie nowych klientów
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów biznesowych w zakresie ofertowania, obsługi sprzedaży oraz windykacji
  • raportowanie wizyt i informacji handlowych

Miejsce pracy:

Rynek mazowiecki - województwo mazowieckie, podlaskie.

Rynek wielkopolski - województwo wielkopolskie, lubuskie.

Wymagania:

  • niezbędne doświadczenie w branży dystrybucji papieru
  • doświadczenie handlowe w kontaktach z klientami biznesowymi
  • wykształcenie minimum średnie
  • łatwość budowania trwałych relacji z klientami biznesowymi
  • umiejętność obsługi komputera i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilną pracę w sympatycznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i własnych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne