Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Menedżer ds. Kluczowych Klientów

Grupa Azoty Polskie Konsorcjum ChemiczneO firmie

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla specjalistycznych usług technicznych w zakresie projektowania i wykonawstwa we wszystkich branżach,

  • budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,

  • pozyskiwanie informacji o planowanych i przygotowywanych przez klientów zadaniach inwestycyjnych lub projektowych, w realizacji których mogłaby uczestniczyć Spółka,

  • udział w przygotowywaniu ofert dla klientów i negocjacji umów,

  • monitorowanie rynku inwestycyjnego, na którym Spółka świadczy usługi,

  • raportowanie,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 3 - letnie doświadczenie w obszarze wykonywania lub pozyskiwania/sprzedaży tematów wykonawczo-realizacyjnych oraz projektowych,

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w obszarze energetyki/ chemii /budownictwa/mechaniki/automatyki/elektryki),

  • łatwość w nawiązywaniu i budowania kontaktów z klientami,

  • dobra znajomość MS Office,

  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B. i gotowość do pracy mobilnej na terenie Polski.

Mile widziane

  • znajomość nowoczesnych programów wspomagających projektowanie i realizację inwestycji.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę dla Grupy Kapitałowej Grupy Azoty S.A.,

  • możliwość rozwoju poprzez realizowanie innowacyjnych projektów,

  • samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość elastycznych form zatrudnienia oraz czasu pracy, częściowy Home Office, praca zadaniowa,

  • wynagrodzenie oparte na wynikach pracy (podstawa + system prowizyjny),

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • niezbędne narzędzia do realizacji postawionych celów w tym: samochód służbowy, laptop i telefon,

  • atrakcyjny pakiet medyczny dla Pracownika i członków rodziny,

  • rozwinięty pakiet socjalny w tym: dopłaty do wypoczynku, imprez kulturalnych, sportowych, pożyczki z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej na korzystnych warunkach i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne

Spółka działająca w obszarze wielobranżowych usług projektowych związanych z pełną obsługą projektową procesów inwestycyjnych w przemyśle chemicznym, energetycznym, petrochemicznym oraz w obszarze tematów wykonawczo–realizacyjnych, związanych ze świadczonymi usługami kompletacji dostaw i realizacji inwestycji „pod klucz”.

Przewiń do profilu firmy