Ta oferta pracy jest nieaktualna od 495 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Ds. Kluczowych Klientów w Obszarze Klienta Strategicznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. należy do Grupy KRUK. Jest to biuro informacji gospodarczej, którego zadaniem jest gromadzenie oraz udostępnianie informacji o dłużnikach, a także o podmiotach i konsumentach, którzy terminowo regulują zobowiązania.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    OPIS STANOWISKA:
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z powierzonymi Kluczowymi Klientami,
    • kompleksowe doradztwo i profesjonalną sprzedaż usług oferowanych przez firmę,
    • realizację indywidualnych planów sprzedaży,
    • tworzenie ofert produktowych oraz prezentacji handlowych,
    • prowadzenie negocjacji handlowych.
    OCZEKUJEMY:
    • wykształcenia wyższego,
    • minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług dedykowanych do branży finansowej (np. bankowość, ubezpieczenia, leasing, factoring), telekomunikacyjnej lub multimedialnej,
    • odpowiedzialności, zaangażowania oraz determinacji w osiąganiu celu,
    • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji na poziomie zarządu,
    • zdolności budowania profesjonalnych relacji biznesowych oraz orientacji na klienta,
    • wysokich kompetencji interpersonalnych oraz kultury osobistej,
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
    • prawa jazdy kat. B oraz gotowości do podróży służbowych,
    OSOBIE ZATRUDNIONEJ OFERUJEMY:
    • interesującą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
    • współpracę z zaangażowanym zespołem w nastawionej na sukces firmie,
    • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
    • pakiet świadczeń socjalnych,
    • narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód na potrzeby służbowe),
    • możliwość szkoleń i rozwoju.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.