Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Ds. Kluczowych Klientów w Obszarze Klienta Strategicznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. należy do Grupy KRUK. Jest to biuro informacji gospodarczej, którego zadaniem jest gromadzenie oraz udostępnianie informacji o dłużnikach, a także o podmiotach i konsumentach, którzy terminowo regulują zobowiązania.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
OPIS STANOWISKA:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z powierzonymi Kluczowymi Klientami,
  • kompleksowe doradztwo i profesjonalną sprzedaż usług oferowanych przez firmę,
  • realizację indywidualnych planów sprzedaży,
  • tworzenie ofert produktowych oraz prezentacji handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych.
OCZEKUJEMY:
  • wykształcenia wyższego,
  • minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług dedykowanych do branży finansowej (np. bankowość, ubezpieczenia, leasing, factoring), telekomunikacyjnej lub multimedialnej,
  • odpowiedzialności, zaangażowania oraz determinacji w osiąganiu celu,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji na poziomie zarządu,
  • zdolności budowania profesjonalnych relacji biznesowych oraz orientacji na klienta,
  • wysokich kompetencji interpersonalnych oraz kultury osobistej,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • prawa jazdy kat. B oraz gotowości do podróży służbowych,
OSOBIE ZATRUDNIONEJ OFERUJEMY:
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
  • współpracę z zaangażowanym zespołem w nastawionej na sukces firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód na potrzeby służbowe),
  • możliwość szkoleń i rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się