Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer ds. Komercjalizacji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie najemców,
    • kompleksowa obsługa transakcji wynajmu nieruchomości biurowych, w tym przygotowanie i negocjowanie umów najmu,
    • współpraca z agencjami nieruchomości,
    • rekomercjalizacja posiadanego portfela nieruchomości,
    • opiniowanie projektów komercjalizacji,
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy przy komercjalizacji powierzchni,
    • utrzymywanie odpowiednich relacji z najemcami,
    • sporządzanie raportów i analiz ekonomiczno – finansowych,
    • analiza ogólnopolskiego rynku nieruchomości.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży wynajmu nieruchomości, w dużych agencjach nieruchomości,
    • znajomość procesów komercjalizacji,
    • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne,
    • doświadczenie w udziale w międzynarodowych targach nieruchomości (mile widziane),
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • umiejętność współpracy z klientem anglojęzycznym,
    • gotowość do jednodniowych wyjazdów / spotkań w lokalizacjach inwestycji,
    • bardzo dobra umiejętność komunikacji oraz dobre umiejętności negocjacyjne,
    • dobra organizacja czasu pracy,
    • znajomość lokalnego rynku nieruchomości komercyjnych,
    • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

    Oferujemy:

    • ciekawą  pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
    • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
    • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
    • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników.

    Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji, z zaznaczeniem nazwy preferowanego stanowiska klikając w przycisk aplikowania.