Oferta pracy

Menedżer ds. księgowości

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu księgowego.

  • rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

  • uzgadnianie kont bilansowych oraz dokonywanie korekt.

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

  • weryfikacja kompletności przychodów i kosztów oraz tworzenie rezerw.

  • weryfikacja dokumentów pod kątem ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych.

  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont.

  • organizowanie, koordynowanie i monitoring księgowo-podatkowych aspektów działalności Spółki w zakresie terminowości realizowanych zadań, jak i ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.

  • realizacja procesu zamknięcia miesiąca oraz roku wg standardów Grupy.

  • współpraca z innymi działami firmy, wdrażanie nowych oraz doskonalenie istniejących procesów biznesowych.

  • przygotowywanie analiz biznesowych i raportów na potrzeby Zarządu, współpracujących działów firmy, a także instytucji zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości.

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem – warunek konieczny.

  • dobra znajomość systemu SAP (FI, CO) lub innego programu klasy ERP oraz MS Excel.

  • doświadczenie przy wdrażaniu elektronicznego obiegu dokumentów – mile widziane.

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania konstruktywnych rozwiązań – także z uwzględnieniem potrzeb innych działów.

  • samodzielność w wykonywaniu zadań i umiejętność dobrej organizacji pracy swojej oraz podległych pracowników.

To oferujemy

  • umowę o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.

  • mnóstwo wyzwań w międzynarodowym środowisku.

  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • duży wybór dań w stołówce pracowniczej – kuchnia tradycyjna i koreańska.

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • pakiet relokacyjny – jeśli musisz się przeprowadzić.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy