Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Logistyki

Grupa Azoty Polyolefins S.A.O firmie

  • Police, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

ZADANIA:

  • Realizacja procedur logistycznych w fazie budowy, przygotowania i eksploatacji platformy logistycznej PP.
  • Weryfikacja i wdrożenie systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne.
  • Opracowanie i wdrożenie norm i programów HSEQ w tym zintegrowanego systemu zarządzania ISO.
  • Zaprojektowanie działu logistyki w obszarach magazynowania produktu gotowego i operacji załadunkowych.
  • Nadzór na pracą potencjalnego operatora platformy logistycznej.
  • Pełnienie funkcji głównego punktu logistycznego w zakresie funkcjonowania platformy logistycznej dla wszystkich działów Grupa Azoty Polyolefins (tj. dział techniczny/projektowy) jak również podmiotów zewnętrznych.
  • Wewnętrzne raportowanie w zakresie funkcjonowania platformy logistycznej.
  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji wewnątrz zespołu logistyki magazynowej.
  • Przeglądanie dokumentów, danych technicznych i powiązanych raportów oraz wspieranie opracowywania planów logistycznych.
  • Planowanie i utrzymywanie polityki i procedur logistycznych w swoim obszarze odpowiedzialności.
  • Zapewnienie ciągłości procesów logistycznych: magazynowania, pakowania i załadunku towarów gotowych.
  • Zapewnienie wysokich standardów komunikacja zewnętrznej i wewnętrzne.
  • Przygotowywanie negocjacji kontraktowych z poddostawcami usług logistycznych i urządzeń logistycznych koniecznych dla funkcjonowania platformy logistycznej.
  • Współpraca z działami m.in. technicznym/projektowym/utrzymania ruchu.
  • Wspieranie zespołu handlowego w negocjacjach z klientami/dostawcami w aspektach dotyczących opakowań.
  • Zapewnienie wysokich standardów komunikacja zewnętrznej i wewnętrznej.

WYMAGANIA:

  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu operacjami magazynowymi oraz ekspedycyjnymi dla towarów luzem w branży tworzyw sztucznych.
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów logistycznych (mile widziane w branży tworzyw sztucznych).
  • Znajomość normy ISO 9001 standardów SQAS.
  • Doświadczenie w pracy na systemach SAP oraz WMS.
  • Doświadczenie w dozorze instalacji logistycznych.
  • Angielski na poziome umożliwiającym płynną komunikację biznesową.
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne/komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.
Szanowny Kandydacie,

aplikując na stanowisko pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. zgodnie z warunkami przedstawionymi poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmującym dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmujące dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że moje dane osobowe mogą być przechowywane przez okres do wskazany w Klauzuli informacyjnej.

W przypadku gdy w zgłoszeniu swojej aplikacji zawarłem/ zawarłam dane osobowe szczególnych kategorii (w myśl art.9 ust.1) wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, w celu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne