Oferta pracy

Menedżer ds. Logistyki

YES BiżuteriaO firmie

  • Świerzawska 1, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

YES Biżuteria

Świerzawska 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynowanie pracą zespołów odpowiedzialnych za przyjmowanie dostaw biżuterii, kontrolę jakości, obsługę przedsprzedażną oraz reklamacje

  • Wsparcie Dyrektora Działu Logistyczno - Magazynowego w realizacji wskaźników operacyjnych i ekonomicznych procesów logistycznych

  • Zwiększanie efektywności poprzez wdrażanie zmian optymalizujących procesy logistyczne

  • Analizowanie danych i wdrażanie nowych rozwiązań w podległych obszarach

  • Ścisła i efektywna współpraca z innymi działami w zakresie całego łańcucha dostaw

  • Wsparcie w budowaniu marki Pracodawcy oraz poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku menedżerskim w obszarze logistyki

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne umożliwiające interpretację i wyciąganie wniosków z danych biznesowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi i zróżnicowanymi zespołami

  • Innowacyjność, umiejętność pracy w szybko zmieniających się warunkach oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania trudnych sytuacji oraz podejmowania decyzji

  • Pozytywne nastawienie oraz wysoki poziom inteligencji emocjonalnej

  • Umiejętność zarządzania ludźmi w oparciu o partnerskie relacje oraz otwartość

  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP (mile widziana znajomość systemu TETA)

  • Wielozadaniowość oraz umiejętność zarządzania kilkoma projektami równocześnie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomość środowiska Google Docs będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożeniowe oraz szkolenia

  • Pracę wśród dóbr luksusowych

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Kursy językowe

  • Bistro na miejscu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • szkolenia

  • Pakiet sportowy w korzystnej cenie

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Przewiń do profilu firmy

Osiągnięcia YES

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta