Oferta pracy

Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju Produktów

innogy Polska S.A.O firmie

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą zespołu Produkty i Marketing w segmencie Klientów Biznesowych/SME

  • opracowywanie strategii marketingowej, produktowej i pricingowej

  • przygotowywanie koncepcji i wdrażanie produktów energetycznych i okołoenergetycznych dla różnych grup Klientów Biznesowych/ SME

  • opracowywanie BC oraz nadzorowanie ich realizacji i efektywności, raportowanie wyników

  • zarządzanie cyklem życia wdrożonych produktów

  • zarządzanie roadmapą produktową dla segmentu Klientów Biznesowych/ SME

  • analiza otoczenia i potencjału rynkowego, monitoring działań konkurencji pod kątem rozwiązań rynkowych dla Klientów Biznesowych/ SME

  • przygotowanie i realizacja kampanii sprzedażowych/utrzymaniowych w wybranych kanałach komunikacji

  • opracowywanie planów i prowadzenie komunikacji nowych produktów

  • zarządzanie marką, nadzór nad wizualną tożsamością korporacyjną

  • budowa rozpoznawalności marki i jej wizerunku

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale marketingu i/lub produktów (doświadczenie w branży energetycznej bardzo mile widziane)

  • posiadasz wykształcenie wyższe

  • znasz metodykę design thinking/service design oraz scrum (opcjonalnie)

  • mówisz płynnie po angielsku

  • jesteś samodzielny/na i zmotywowany/na do działania

To oferujemy

  • premię roczną

  • kartę żywieniową

  • dwa dni dodatkowego urlopu

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • kafeterię benefitow (m.in. Multisport, vouchery na sport i kulturę)

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy