Oferta pracy

Menedżer ds. Marketingu Marek Własnych

RTV EURO AGDO firmie

  • Muszkieterów 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie komunikacją marki zgodnie z planem marketingowym,

  • inicjowanie i wdrażanie aktywności promocyjnych w obszarach online i offline, zorientowanych na wzrost sprzedaży,

  • analizowanie efektywności działań promocyjnych i rekomendowanie nowych rozwiązań,

  • opracowanie koncepcji kreatywnych na potrzeby realizowanych akcji wizerunkowych,

  • koordynowanie procesu projektowania opakowań dla podległych brandów, od briefingu do wdrożenia,

  • kreowanie wizerunku i kontentu marki poprzez np. realizację sesji zdjęciowych, video,

  • opracowanie materiałów reklamowych, we współpracy z grafikami i agencjami,

  • aktywny udział w budowaniu portfolio i pozycjonowania marki,

  • ścisła współpraca z Działem Handlowym,

  • monitoring i analiza rynku, konkurencji i trendów.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w marketingu produktowym,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektowym lub grupą produktów,

  • doświadczenie w koordynowaniu procesu projektowania opakowań,

  • umiejętność analitycznego i strategiczne myślenia,

  • podstawowa wiedza z zakresu poligrafii,

  • orientacji w bieżących trendach i nowych mediach,

  • umiejętność zauważania rosnących trendów i adaptowania ich do strategii marki,

  • samodzielność i proaktywność w podejmowaniu wyzwań,

  • kreatywność i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • lekkie pióro i wyczucie estetyki.

Mile widziane

  • doświadczenie w marketingu marek własnych sieci handlowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,

  • szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych,

  • udział w ciekawych projektach,

  • pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole,

  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy