Oferta pracy

Menedżer ds. marketingu

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Zygmunta Słomińskiego 19

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie projektów marketingowych z zakresu ATL i BTL, dbanie o spójność komunikacji we wszystkich mediach

  • planowanie i nadzorowanie tworzenia materiałów oraz sprawdzanie efektywności ich wykorzystania

  • tworzenie oraz ekspozycja materiałów promocyjnych wspierających sprzedaż (plakaty, broszury)

  • opracowywanie i realizowanie planów komunikacji marketingowej dla wybranej marki w obszarze B2C

  • regularna współpraca z zespołem komunikacji online oraz siłami sprzedaży

  • prowadzenie social mediów marki

  • współpraca z agencjami marketingowymi, grafikami, drukarniami

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność planowania, egzekucji i oceny działań Trade Marketingowych

  • bardzo dobra znajomość narzędzi umożliwiających przeprowadzenie skutecznej i szeroko zakresowej kampanii promocyjnej

  • zainteresowanie obszarem social media i bardzo dobra znajomość platform społecznościowych

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zespołowej

  • kreatywność i pozytywne nastawienie

  • umiejętność wyznaczania i realizowania KPI (praca na wskaźnikach)

To oferujemy

  • pracę w firmie, która znalazła się wśród 300 najlepszych pracodawców w Polsce wg. rankingu Forbes

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samodzielność w działaniu i wyzwania dające możliwość realnego rozwoju zawodowego i osobistego

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • pracę w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata