Oferta pracy

Menedżer ds. marketingu

Impel S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii marketingowych dla usług Grupy Impel;

  • Kompleksowe zarządzanie projektami (m.in. tworzenie koncepcji, wybór narzędzi, przedstawianie i wdrażanie strategii marketingowej);

  • Prowadzenie komunikacji marketingowej we wszystkich kanałach komunikacji zgodnie z założeniami poszczególnych projektów;

  • Bieżąca współpraca z właścicielami poszczególnych biznesów oraz z biurem badań i analiz;

  • Koordynowanie pracy zespołów projektowych;

  • Opracowywanie raportów z prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie marketingu, tworzenia i realizacji strategii, planów marketingowych, pracy z wykorzystaniem mediów społecznościowych, tworzenia treści do internetu i co najważniejsze – lubisz to;

  • Jesteś świadomy/a swojej wiedzy i umiejętności oraz chcesz utożsamiać się z wiodącą na rynku firmą;

  • Chętnie dzielisz się pomysłami z innymi, lubisz współpracę i wymianę opinii, ale jednocześnie potrafisz bronić swojego punktu widzenia;

  • Masz „lekkie pióro”, lubisz tworzyć koncepcję, grafikę i inicjować różne działania;

  • Chcesz być partnerem w biznesie i mieć realny wpływ na jego rozwój;

  • Chcesz pracować w zespole ekspertów, którzy znają się na tym co robią;

  • Bardzo dobrze organizujesz swój czas i nie masz problemu z pracą nad wieloma projektami.

To oferujemy

  • Wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku;

  • Przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój prowadzonych projektów;

  • Pracę w zespole nastawionym na wspólny cel w imię wspólnych wartości;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dodatkowe benefity – premia za efekty, możliwość pracy zdalnej oraz przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia prywatnego

Impel S.A.

Grupa Impel to największy w Polsce dostawca usług outsourcingowych dla biznesu. Stale rozbudowujemy naszą ofertę, wprowadzamy rozwiązania dedykowane poszczególnym branżom, wykorzystujemy nowe technologie, co pozwala nam wspierać klientów w wielu obszarach ich działalności.

Wyznaczamy kierunki, działamy innowacyjnie, mamy wpływ i realnie zmieniamy polski rynek usług.

Przewiń do profilu firmy