Oferta pracy

Menedżer ds. Modelu Biznesowego i Procesów Produktowych

Bank Gospodarstwa Krajowego

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie, monitorowanie i ocena modelu biznesowego BGK oraz identyfikowanie potrzeb zmian i przedstawianie rekomendacji zmian modelu

  • Zarządzanie modelem biznesowym BGK w tym inicjowanie zmian w modelu

  • Monitorowanie i koordynacja zgodności pomiędzy zidentyfikowanymi potrzebami rynkowymi, strategią banku i celami realizowanych programów

  • Ocena skuteczności modelu biznesowego (KPIs) w realizacji strategii banku w tym misji i wizji banku

  • Modelowanie strategii działania w zakresie rozwoju standardów, metod, procesów, wytycznych i narzędzi zarządzania procesami produktowymi i cenowymi oraz nadzorowanie realizacji

  • Zarządzanie architekturą programów i architekturą produktów (definiowanie, modyfikacja i ewaluacja)

  • Inicjowanie i wdrażanie zmian w organizacji wynikających z rekomendacji modelu biznesowego i realizowanych programów

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w bankowości lub konsultingu

  • Doświadczenie w zakresie budowania modeli biznesowych, operacjonalizacji strategii

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami strategicznymi, programami i przeprowadzaniu organizacji przez zmiany

  • Doświadczenie z zakresu zarządzania procesami, tworzenia i optymalizacji procesów, budowania mierników procesowych

  • Wiedza z zakresu kontrolingu strategicznego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Zdolność wypracowywania kompromisów i umiejętność współpracy

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w dynamicznym środowisku

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane: ekonomia/finanse, bankowość, zarządzanie)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Certyfikat PMP lub Prince 2 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Świadczenie z ZFŚS

  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowy

  • Doskonała lokalizacja biura (centrum)

  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, biegi, narciarstwo, rowery, żeglarstwo, taniec

  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Przewiń do profilu firmy