Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Menedżer ds. Monitoringu i Analiz

BEST S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie przebiegu procesów z zakresu windykacji prawnej

  • analiza danych, w tym wyników raportów oraz danych surowych dostarczanych przez zespoły analityczne

  • sporządzanie streszczeń i podsumowań menedżerskich

  • sporządzanie raportów i prezentacji na potrzeby zarządcze

Nasze wymagania

  • wykształcenie prawnicze, ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne albo doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym

Mile widziane

  • znajomość SQL, QlikView lub innych narzędzi raportowania

To oferujemy

  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00

  • umowę o pracę

  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • możliwość pracy całkowicie zdalnej

  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników

  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów

  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne

  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos

  • BEST atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop

  • system kafeteryjny

BEST S.A.

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Przewiń do profilu firmy