Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Najmu (leasing manager)

Batory Property Sp. z o.o. Sp. J.

  • 10 Lutego 11, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

10 Lutego 11

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za procesy najmu nieruchomości komercyjnych

  • identyfikacja i analiza sposobów optymalnego wykorzystywania potencjału powierzchni handlowych i usługowych

  • aktywne i kreatywne pozyskiwanie nowych, potencjalnych najemców

  • utrzymywanie relacji z obecnymi najemcami

  • prowadzenie negocjacji z kontrahentami

  • współpraca przy tworzeniu strategii komercjalizacji

  • wsparcie w działaniach marketingowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość branży nieruchomości komercyjnych

  • wysoka motywacja, kreatywność, komunikatywność

  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu oraz proaktywna postawa

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych

  • możliwość rozwoju przy realizacji różnorodnych projektów

O nas

Grupa BATORY, właściciel i zarządca Centrum Handlowego BATORY w Gdyni i Galerii BATORY w Giżycku poszukuje do pracy w swoim biurze w GDYNI osoby na stanowisko: Menedżer ds. Najmu (leasing manager).

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie dokumentów (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk Aplikuj.