Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. Partnerów

Piwik PRO S.A.O firmie

7 000–11 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i pozyskiwanie odpowiednich partnerów (przychodzących i wychodzących), którzy przyczyniają się do rozwoju firmy
  • Zarządzanie pełnym cyklem życia partnerstwa – od nawiązania partnerstwa po regularny kontakt z partnerami i prowadzenie katalogu aktywnych partnerów
  • Budowanie profesjonalnych relacji z partnerami
  • Codzienna komunikacja z partnerami i obsługa ich zgłoszeń
  • Prowadzenie aktualnych zapisów CRM dotyczących potencjalnych partnerów i przekazywanie istotnych informacji zespołowi sprzedaży
  • Współpraca z partnerami, mająca na celu wprowadzanie Piwik PRO do ich oferty dla klientów
  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu prowadzenia wspólnych działań marketingowych z partnerami
  • Edukowanie partnerów na temat oferty Piwik PRO poprzez prezentacje produktów, szkolenia partnerskie, a także regularny newsletter do partnerów
  • Dbanie o partnerskie programy certyfikacji i aktualizowanie ich
  • Zarządzanie wiedzą o programie partnerskim w firmie
  • Otrzymasz pełne wsparcie naszych zespołów technicznych, marketingowych i sprzedażowych 🙂

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu partnerstwem i/lub sprzedaży
  • Umiejętność płynnego porozumiewania się w języku angielskim
  • Świetne umiejętności interpersonalne
  • Łatwość w przyswajaniu konceptów technologicznych
  • Praktyczna wiedza na temat Salesforce, HubSpot lub innej topowej platformy CRM, a także praktyczne doświadczenie z narzędziami marketingowymi
  • Gotowość (a nawet entuzjazm!) do podróży i reprezentowania firmy na wydarzeniach branżowych
  • Sprawdzone w boju umiejętności zarządzania złożonymi cyklami partnerstwa / sprzedaży od początku do końca oraz historię pomyślnego osiągania przychodów

Mile widziane

  • Dobrze poruszasz się w obszarze technologii i narzędzi marketingowych/analitycznych
  • Posługujesz się płynnie dowolnym innym językiem europejskim (najlepiej niemieckim lub francuskim)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze: 7 000 – 11 000 zł netto na fakturze (B2B)
  • Dodatkowo program motywacyjny oparty na wynikach: roczna premia indywidualna na podstawie osiągniętego celu
  • Kulturę dzielenia się wiedzą z szeregiem szkoleń i warsztatów wewnętrznych
  • Dedykowany budżet rozwojowy
  • Nieskończoną przestrzeń do zaangażowania, przejawiania inicjatywy i bezpośredniego wpływu na rozwój produktu i organizacji (#youmakeimpact)
  • Transparentną komunikację wewnętrzną – szeroki wgląd w biznes i wyniki, otwarte zespołowe sprint reviews
  • Prywatną opiekę medyczną (LuxMed)
  • Kafeterię MyBenefit
  • Dostęp do pracowniczej instancji Piwik PRO Analytics Suite do wykorzystania na własnych stronach/produktach
  • Elastyczne warunki współpracy i możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie w pełnym wymiarze
  • Super ekipę i wyjątkową atmosferę współpracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Na tym stanowisku powierzymy Ci sprzedaż naszego produktu. Wyzwaniom stawisz czoła współpracując z licznymi zespołami w naszej organizacji (marketing, management, produkt). Możesz liczyć na wiele przestrzeni na realizację swoich pomysłów.

Lubisz kwestionować status quo, potrafisz na wiele różnych sposobów angażować klientów oraz zdobywać ich zaufanie i biznes? Jeśli jesteś entuzjastyczną osobą, w której krwi płynie pasja do sprzedaży i chcesz dołączyć do organizacji IT z ogromną przestrzenią do wzrostu, śmiało aplikuj!

Menedżer ds. Partnerów jest członkiem zespołu sprzedaży i podlega bezpośrednio Szefowi Sprzedaży. Jest odpowiedzialny za wzrost przychodów z partnerskiego kanału sprzedaży, przyczyniając się do realizacji ogólnych celów sprzedażowych firmy.

A co w tym wszystkim dla Ciebie?

  • Forma współpracy: Wybierz dogodną formę współpracy: B2B, umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • Wewnętrzne szkolenia: Rozwijaj się technicznie, doskonal umiejętności miękkie i poznaj Piwik PRO Analytics Suite od podszewki
  • Prywatna opieka medyczna: Solidny pakiet od LuxMed
  • Urlop: Korzystaj z 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od stażu
  • Budżet rozwojowy: Świat jest pełen wartościowych źródeł wiedzy. Sięgaj po kursy online, konferencje, szkolenia i wznieś swoje kompetencje na kolejny poziom
  • Nieskończona przestrzeń do zaangażowania: Dziel się pomysłami, dołączaj do projektów międzyzespołowych lub współtwórz firmę na swój własny sposób
  • Sabbatical leave: Dodatkowy płatny miesiąc urlopu dla osób współpracujących z Piwik PRO co najmniej 5 lat
  • Kafeteria MyBenefit: Coś miłego dla fanów sportu, kultury i zakupów
  • Elastyczne warunki współpracy: By praca grała z Twoim życiem

Jesteśmy Piwik PRO, firmą z sercem we Wrocławiu o rosnącym międzynarodowym zasięgu. Rozwijamy pierwszą skupioną na prywatności alternatywę dla Google Analytics. Nasz produkt wspiera klientów w uzyskaniu wglądu w pełną ścieżkę użytkownika na ich stronach internetowych i w aplikacjach. Zaufało nam już ponad 200 organizacji z 40+ krajów na całym świecie. Poza codziennym biznesem, promujemy świadomość w obszarze prywatności danych i bezpieczeństwa wśród organizacji i wszystkich, którym ten temat jest bliski. Kluczowe funkcjonalności naszego produktu udostępniamy za darmo w ramach Piwik PRO Core. Nasz produkt tworzymy od zera. To przekłada się na wiele wolności, wpływu i naprawdę unikalne środowisko pracy.

Dołączając do nas:

● Masz kontekst. Widzisz w całości produkt i perspektywę jego długofalowego rozwoju

● Masz wpływ na kierunek rozwoju organizacji i produktu, kształtujesz doświadczenie naszych klientów i wybierasz optymalny stack do zmierzenia się z wyzwaniami, które niesie ze sobą analityka

● Masz znaczenie i ogrom przestrzeni do przedstawiania i wdrażania swoich pomysłów

Menedżer ds. Partnerów, Zielona Góra