Oferta pracy

Menedżer ds. Planowania i Analiz

RTV EURO AGDO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Twoje zadania:

  • poszukiwanie i kreowanie możliwości wykorzystania potencjału rynkowego – lubisz tropić zjawiska i trendy, a także poszukiwać zależności między nimi, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie? Zapraszamy Cię do nas.
  • prognozowanie popytu rynku i sprzedaży w danej kategorii asortymentowej – jeśli liczby nie mają dla Ciebie tajemnic i z różnych źródeł potrafisz wyczytać właściwe dane, to jesteś osobą, na którą czekamy.
  • współpraca z innymi działami firmy w prognozowaniu sprzedaży – u nas pracują zaangażowani ludzie, którzy dobrze się rozumieją.
  • odpowiedzialność za planowanie i uzgadnianie sprzedaży – chcesz mieć przestrzeń do działania? U nas ją dostaniesz. Damy Ci samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • monitorowanie zapasów i procesu planowania zamówień – szukamy ludzi, którzy potrafią uważnie patrzeć na dane i wyciągać wnioski.
  • współpraca projektowa przy rozwoju narzędzi analitycznych i prognostycznych – jeśli chcesz mieć wpływ na sposób pracy i narzędzia, z jakich korzystamy, to mamy dla Ciebie dobre miejsce.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego. Preferowane kierunki: big data science, analityka biznesowa, ekonomia lub pokrewne,
  • 2-3 letniego doświadczenia na stanowisku związanym z prognozowaniem i/lub planowaniem sprzedaży (Business Planner, Analityk, Specjalista ds. planowania sprzedaży lub pokrewne),
  • znajomości statystycznych metod prognozowania,
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i interpretacji danych,
  • znajomości obsługi baz danych i narzędzi analitycznych (Narzędzia BI),
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi programu Excel (VBA, Power Query),
  • umiejętności pracy zespołowej i znajomość pracy zwinnej,
  • bardzo dobrych umiejętności prezentacyjnych i komunikacyjnych,
  • znajomości języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w „R” lub Python i znajomość systemowych narzędzi do prognozowania i planowania.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, która przez ostatnie 30 lat świadomie budowała swoją pozycję rynkową,
  • przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatyw,
  • pracę w zgranym, zaangażowanym i (musimy to powiedzieć) sympatycznym zespole,
  • umowę o pracę, którą rozpoczniesz bez okresu próbnego,
  • opiekę medyczną i szeroki dostęp do usług zdrowotnych,
  • kartę sportową i dostęp do wielu obiektów sportowych,
  • możliwość rozwijania swoich pasji w wewnątrzfirmowym Klubie Biegacza i Klubie Rowerowym,
  • udział w szkoleniach i konferencjach.
Jeśli lubisz prognozować i analizować, potrafisz czytać i systematyzować dane, dołącz do naszego zespołu. Wspólnie poszukamy najlepszych rozwiązań przewidując zjawiska rynkowe. Jeśli Big Data lub machine learning należą do Twoich zainteresowań, to świetnie!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy