Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ECOVIS System Rewident Sp. z o.o.

Menedżer ds. Podatków / Tax Manager

ECOVIS System Rewident Sp. z o.o.O firmie

  • Garażowa 5A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Garażowa 5A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach podatkowych w zakresie m.in. podatku dochodowego (CIT, PIT), podatku VAT, cen transferowych, MDR, IP Box, podatek od nieruchomości, PCC

  • prowadzenie projektów doradczych dla klientów polskich i zagranicznych

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz rozwój sprzedaży usług doradczych

  • analiza, interpretacja przepisów podatkowych oraz odpowiednie rekomendacje w zakresie ich zastosowania

  • opiniowanie projektów umów pod względem zgodności z przepisami prawa podatkowego

  • rozbudowa oraz zarządzenie zespołem doradców podatkowych

  • reprezentacja przed organami skarbowymi i sądami

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, ekonomii, prawa lub pokrewne

  • posiadanie uprawnień doradcy podatkowego

  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze podatków

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim

  • biegła znajomość przepisów podatkowych ze szczególnym uwzględnieniem VAT, CIT, podatku od nieruchomości, WHT

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w zarządzaniu i koordynowaniu pracy zespołu

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata

  • doświadczenie w obszarze cen transferowych, schematów podatkowych (tzw. MDR)

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • udział w ciekawych projektach

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub na kontrakt B2B

  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach

  • elastyczne godziny pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • przyjazną atmosferę pracy

Tak się u nas pracuje