Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. Podatków / Tax Manager

ECOVIS System Rewident Sp. z o.o.O firmie

ECOVIS System Rewident Sp. z o.o.

Garażowa 5A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach podatkowych w zakresie m.in. podatku dochodowego (CIT, PIT), podatku VAT, cen transferowych, MDR, IP Box, podatek od nieruchomości, PCC
  • prowadzenie projektów doradczych dla klientów polskich i zagranicznych
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz rozwój sprzedaży usług doradczych
  • analiza, interpretacja przepisów podatkowych oraz odpowiednie rekomendacje w zakresie ich zastosowania
  • opiniowanie projektów umów pod względem zgodności z przepisami prawa podatkowego
  • rozbudowa oraz zarządzenie zespołem doradców podatkowych
  • reprezentacja przed organami skarbowymi i sądami
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, ekonomii, prawa lub pokrewne
  • posiadanie uprawnień doradcy podatkowego
  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze podatków
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim
  • biegła znajomość przepisów podatkowych ze szczególnym uwzględnieniem VAT, CIT, podatku od nieruchomości, WHT
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu i koordynowaniu pracy zespołu

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata
  • doświadczenie w obszarze cen transferowych, schematów podatkowych (tzw. MDR)
  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • udział w ciekawych projektach
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub na kontrakt B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę pracy

Menedżer ds. Podatków / Tax Manager, Garażowa 5A, Warszawa