Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. pozyskiwania gruntów i inwestycji

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wadowicka 7, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wadowicka 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie gruntów i działek pod inwestycje oraz budowę nowych obiektów

  • Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości.

  • Kompletowanie materiałów oraz tworzenie prezentacji dotyczących nowych lokalizacji.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podmiotami związanymi z rynkiem nieruchomości.

  • Monitorowanie zmian na rynku nieruchomości oraz działań konkurencji

  • Weryfikacja stanu prawnego działek i nieruchomości, nadzór nad przestrzeganiem procedur administracyjnych.

  • Udział w przetargach, kontakt z urzędami.

  • Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń na adaptację gruntów;

  • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja, komunikacja, plany miejscowe i inne uwarunkowania.

  • Koordynacja procesu negocjacji związanych z zakupem nieruchomości.

  • Prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/ nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość rynku nieruchomości oraz topografii miasta.

  • Umiejętność komunikacji oraz negocjacji warunków.

  • Umiejętność oceny potencjału lokalizacji.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia.

  • Znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/nieruchomości;

  • Wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach;

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań,

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Powierzchnia czterech realizowanych projektów to ponad 36 tys. m2 o wartości 265 mln zł. Spółka dynamicznie się rozwija, planując realizacje kolejnych inwestycji. Celem jest pozyskanie gruntów o potencjalne 50 tys m2 PUM i możliwości realizacji 1000 mieszkań.

Obecnie prowadzimy sprzedaż trzech inwestycji mieszkaniowych:

Stawowej Residence Etap IV. Planowana jest jeszcze realizacja etapu V i VI;

Green Park Villi Etap I. Rozpoczęta została sprzedaż etapu II; Planowane są etapy III i IV

Citi Yes - najnowszego i największego projektu.

Planujemy również inwestycję mieszkaniową w dzielnicy – Ruczaj oraz nowy budynek biurowy.

Przewiń do profilu firmy