Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. PR i eventów marki BasicLab

NEW APPROACH sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z mediami
  • Organizowanie spotkań/ konferencji z dziennikarzami
  • Samodzielne tworzenie materiałów prasowych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z ekspertami w dziedzinie kosmetologii i dermatologii
  • Koordynowanie wysyłek kreatywnych do dziennikarzy
  • Tworzenie planów mediowych oraz ich egzekucja
  • Monitoring i analizowanie działań, ocena efektywności oraz rekomendowanie optymalizacji
  • Koordynacja udziału marki w targach branżowych – przygotowanie ekspozycji targowych i materiałów reklamowych; udział w eventach
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znasz branżę beauty oraz dziennikarzy z mediów lifestyle’owych i branżowych; masz wiedzę z zakresu media relations
  • Lubisz ludzi i umiesz się z nimi efektywnie komunikować
  • Masz doświadczenie w organizacji eventów
  • Masz umiejętności negocjacji
  • Masz doskonałe umiejętności zarządzania projektami
  • Umiesz pracować w dynamicznym otoczeniu pod presją czasu
  • Masz lekkie pióro, zwracasz uwagę na poprawność językową i stylistyczną
  • Pasja do świadomej pielęgnacji i znajomość rynku dermokosmetyków będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Współtworzenie marki, którą kochają konsumentki i influencerki
  • Aktywny udział w rozwoju marki, pracę w firmie rozwijającej się w ekscytującym tempie
  • Dobrą atmosferę pracy, która bazuje na pozytywnych wartościach
  • Możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów
  • Pracę na podstawie umowy o pracę/ zlecenie/ B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

O nas

New Approach Sp. z o.o. to producent i dystrybutor marki BasicLab - dermokosmetyków, stworzonych przez kobiety i z myślą o kobietach. Założycielki marki, wykorzystując swoje know-how, doświadczenie i determinację, stworzyły kosmetyki przeznaczone do wszystkich rodzajów włosów i skóry, także tej wrażliwej, skłonnej do alergii i podrażnień. Inspiracją do ich powstania była troska o zdrowie skóry oraz idea podstawowej, świadomej pielęgnacji, wykorzystującej harmonijnie połączenie składników pochodzenia naturalnego i zaawansowanej technologii. Marka podbiła serca konsumentek, a także influencerek. Doceniają one zarówno transparentność i bezpośrednią formę komunikacji ze strony marki, jak i produkty – za bezpieczne i skuteczne formuły, oparte na wysokich stężeniach składników aktywnych, które są zawsze jasno komunikowane.

W związku z ekscytująco szybkim rozwojem, poszukujemy Menedżera ds. PR oraz eventów, który będzie realizował strategię komunikacji, budując razem z nami love brand.

Menedżer ds. PR i eventów marki BasicLab, Warszawa