Oferta pracy

Empik S.A.

Menedżer ds. Praw Autorskich - Virtualo

Empik S.A.O firmie

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie licencji z rynków zagranicznych i od lokalnych wydawców;

  • Tworzenie koncepcji nowych treści w kategorii audiobook i ebook;

  • Współpracę z autorami i agencjami literackimi;

  • Przygotowywanie umów licencyjnych i negocjacja warunków;

  • Przygotowywanie raportów sprzedaży i rozliczanie tantiem;

  • Współpraca z działem produkcji audiobooków.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie we współpracy z agencjami literackimi, wydawnictwami etc.;

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym;

  • Masz dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne;

  • Masz kreatywne pomysły i z pasją podchodzisz do wykonywania powierzonych obowiązków;

  • Nie boisz się wyjść z inicjatywą i jesteś osobą proaktywną;

  • Świetnie odnajdujesz się w świecie cyfrowym i podążasz za trendami w tym obszarze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów. Virtualo to należąca do Grupy Empik nowoczesna platforma dystrybucji audiobooków i ebooków działająca również jako wydawca i producent treści cyfrowych.

Przewiń do profilu firmy