Oferta pracy

Menedżer ds. Procesów

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: AS_0029443

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Proponowanie i prowadzenie inicjatyw i zadań projektowych, związanych z usprawnianiem procesów Centrum Analiz Wniosków Kredytowych
  • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych, przygotowywanie analiz i raportów, formułowanie wniosków i rekomendacji
  • Odpowiedzialność za skuteczne wdrożenie inicjatywy,
  • Dzielenie się wiedzą, również na forum międzynarodowym.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania procesami, projektami, poszukiwanie usprawnie
  • Wykształcenie wyższe – techniczne lub ekonomiczne,
  • Zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji, samodzielność i dbałość o szczegóły,
  • Szybkość w przyswajaniu wiedzy,
  • Komunikatywność i interdyscyplinarność,
  • Kreatywność i chęć upraszczania oraz wprowadzania zmian,
  • Proaktywność i niezależność w działaniu,
  • Wysokie kompetencje w zakresie komunikacji
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań / grup
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne: rzetelność, skrupulatność, dokładność i terminowość,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Umiejętność koordynowania wielu zadań i ustalania priorytetów,
  • Znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel).

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Mile widziane:

  • Znajomość metodyki pracy Agile,
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania (najlepiej poparte praktycznym doświadczeniem w roli programisty, analityka, testera),
  • Umiejętności pracy z MS Excel pod względem obsługi makr VBA, SQL, narzędziami BI (mile widziana znajomość IBM Cognos),
  • Znajomość idei organizacji Data-Driven - przygotowywanie bieżących analiz wspierających decyzje operacyjne / biznesowe, prezentowanie wyników,
  • Zainteresowania związane są z nowoczesnymi technologiami,
  • Doświadczenie we współpracy w środowisku międzynarodowym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy