Oferta pracy

Menedżer ds. Produktów Depozytowych

Citi Handlowy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu strategii produktów, w tym pozycjonowanie produktów, tworzenie polityki cenowej oraz przebudowie procesów akwizycji klientów oraz ich obsługi,

  • Wprowadzanie nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań mających na celu budowanie przewagi konkurencyjnej,

  • Inicjowanie i nadzór nad projektami technologicznymi związanymi z funkcjonowaniem produktów,

  • Projektowanie procesów obsługi produktów adekwatnych do właściwości kanału dystrybucji,

  • Współpraca z jednostkami Banku w zakresie zarządzania projektami związanymi z wdrażaniem nowych produktów i usług oraz zmian w istniejącej ofercie,

  • Wsparcie akwizycji produktów bankowych poprzez współpracę z jednostkami sprzedażowymi, marketingiem i komunikacją oraz szkoleniami,

  • Bieżąca kontrola produktów w zakresie: rentowności produktów/portfela, poprawnego funkcjonowania struktury cenowej, aktywności konkurencji, sytuacji prawnej i podatkowej, wolumenów sprzedaży produktów itd.,

  • Koordynacja powierzonych projektów cross-produktowych, analiza raportów oraz innych informacji zwrotnych od klientów w celu poprawy procesów lub wprowadzenia zmian oferty produktowej,

  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z partnerami zewnętrznymi współpracującymi z Bankiem.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w bankowości detalicznej (preferowane doświadczenie na stanowiskach produktowych lub związanych z prowadzeniem projektów),

  • Znajomość rynku produktów depozytowych i usług płatniczych w tym obowiązujących przepisów prawa,

  • Wiedza z zakresu rynku bankowego i produktów finansowych,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Inicjatywa w działaniu,

  • Umiejętności interpersonalne i pracy w zespole,

  • Umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość podstaw finansów – rachunek wyników dla projektu biznesowego (P&L),

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Pracę w globalnej instytucji finansowej z ponad 200-letnią historią, w obszarze nastawionym na tworzenie nowoczesnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby klientów

  • Rozwój wiedzy z zakresu produktów depozytowych i doskonalenie umiejętności zarządzania projektami,

  • Pracę w zespole profesjonalistów otwartych na wymianę wiedzy i doświadczeń,

  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie, kafeteria i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne