Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. realizacji kontraktów z językiem niemieckim

TECHMAR Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie kontraktów (polskich i niemieckich) i zwiększanie zasięgu w rynku

  • kalkulowanie prac montażowych wg norm

  • ofertowanie i negocjowanie warunków zawieranych umów

  • nadzór nad realizacją kontraktów na terenie Niemiec (w tym uzgadnianie robót dodatkowych, likwidacja szkód, obsługa reklamacyjna, uzgadnianie odbiorów)

  • wypracowanie dodatniego wyniku finansowego na powierzonych budowach

  • raportowanie wyników w CRM i dla Zarządu

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub germanistyka z doświadczeniem w branży budowlanej lub montażowej

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok

  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, CRM)

  • wysoka kultura osobista, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami w tej dziedzinie

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole, miłą atmosferę

  • Pracę w środowisku międzynarodowym z możliwością rozwoju zawodowego i awansu

  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych

  • Pakiet szkoleń z zakresu niemieckiego prawa budowlanego

  • Stabilne zatrudnienie, świadczenia socjalne

  • Zadaniowy system czasu pracy, wynagrodzenie: podstawa + prowizja za wyniki

  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

TECHMAR Sp. z o.o.

jest wykonawcą instalacji wentylacyjnej z 15 letnim doświadczeniem.

Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski i Niemiec. Zatrudniamy 86 Pracowników na montażach w całych Niemczech. Jesteśmy wykonawcą prestiżowych obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych, galerii handlowych czy biurowców. Wykonujemy instalacje na lotniskach, szpitalach, uniwersytetach i wiele innych.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.techmar.gda.pl lub Facebook.

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Techmar Sp. z o.o.

Ul. Reymonta 1

80-290 Gdańsk

Przewiń do profilu firmy

Kontakt telefoniczny:

+48 784 431 954