Oferta pracy

Menedżer ds. rekrutacji

Exact Systems Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem rekrutacyjnym poprzez wyznaczanie priorytetów działania, nadzorowanie realizacji celów, udzielanie feedbacku

  • Zarządzanie kosztami rekrutacji, monitorowanie efektywności

  • Projektowanie i wdrażanie spójnych, wspierających dobre doświadczenia praktyk rekrutacyjnych

  • Tworzenie oraz analiza raportów dotyczących efektywności działań zespołu oraz wyciąganie na ich podstawie trafnych wniosków

  • Rozwijanie i szkolenie zespołu rekrutacyjnego oraz innych działów firmy mających styczność z procesem rekrutacji

  • Śledzenie lokalnego i międzynarodowego rynku pracy oraz informowanie o wszelkich istotnych zmianach i ich wpłynie na prowadzone działania

  • Motywowanie pracowników do pracy na wyznaczonych celach

  • Prowadzenie wybranych projektów rekrutacyjnych (w tym opracowanie strategii na trudne do obsadzenia wakaty)

  • Budowanie silnej marki pracodawcy (EB, CX)

  • Zarządzanie zespołem

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem rekrutacyjnym (powyżej 10 osób, w strukturze rozproszonej)

  • Umiejętność kierowania zespołem i motywowania go – poszukujemy lidera z pasją

  • Ugruntowane doświadczenie w obszarze rekrutacji

  • Znajomość kanałów rekrutacyjnych i umiejętność dotarcia z ofertą do kandydatów pasywnych

  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami, świadczeniu usług dla kluczowych Klientów

  • Doświadczenie w pracy w środowisku wymagającym prowadzenia kilkunastu projektów równoległe, bardzo dobrej organizacji czasu oraz zdolności do podejmowania szybkich i trafnych decyzji

  • Umiejętność tworzenia strategii i wychodzenia z własną inicjatywą

  • Wysoko rozwinięte umiejętności liderskie

  • Nastawienie na cel i dążenie do jego realizacji

  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (spotkania biznesowe, telekonferencje, korespondencja mailowa, eventy branżowe)

  • Praca z systemami informatycznymi wspomagającymi proces rekrutacji np. ATS

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Office365

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B – jesteśmy elastyczni

  • Dużą samodzielność działania

  • Realny wpływ na funkcjonowanie i wyniki firmy

  • Swobodną przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy plus systemu premiowego

  • Laptop + dodatkowy monitor + telefon i samochód służbowy

  • Komfortowe biuro w Gliwicach lub Częstochowie

  • Ciekawe wyzwania zawodowe

  • Dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenia grupowego PZU, wczasów pod gruszą, prywatnej opieki medycznej

  • Programy rozwojowe

  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Poszukujemy nietuzinkowego doświadczonego lidera / liderki dla zaangażowanego i pełnego pasji zespołu rekrutacji odpowiedzialnego za ponad 1000 procesów rekrutacyjnych rocznie w Polsce / Niemczech / Holandii oraz Belgii. Jeżeli potrafisz dzielić się wiedzą i doświadczeniem a do tego Twoją pasją są ludzie jesteś naszym idealnym kandydatem.

Przewiń do profilu firmy