Oferta pracy

Menedżer ds. Rekrutacji

PwC

PwC

Polna 11

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą zespołu rekrutacyjnego,

  • Coaching i mentoring członków zespołu, dbanie o ich rozwój,

  • Zarządzanie relacjami z interesariuszami i komunikowanie postępów rekrutacji,

  • Współpraca z menedżerami oraz HRBP w celu formułowania i realizacji skutecznych strategii rekrutacyjnej i zatrudniania,

  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych procesów rekrutacyjnych,

  • Prowadzenie kompleksowych projektów rekrutacyjnych na stanowiska wyższego szczebla,

  • Bliska współpraca z zespołem Employer Branding przy wykorzystaniu różnych narzędzi do pozyskiwania kandydatów,

  • Udział w dodatkowych projektach w obszarze zarządzanie zasobami ludzkimi,

  • Udział w targach i wydarzeniach EB, współpraca z portalami tematycznymi.

Nasze wymagania

  • Min 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu/koordynacją zespołu,

  • Doświadczenie w wewnętrznym dziale HR lub agencji rekrutacyjnej,

  • Doświadczenie w zarządzaniu masowymi procesami rekrutacyjnymi będzie atutem,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji, budowania relacji, profesjonalizm zawodowy,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, orientacja na dane,

  • Proaktywność, elastyczność, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Mile widziana znajomość pakietu G-suite (Google Slides, Docs, Sheets)

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym w zespole pełnym otwartości i pomysłów,

  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta,

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej,

  • Umowa o pracę, zatrudnienie na stanowisku menedżerskim,

  • Bogata oferta benefitów w tym m.in. szeroka oferta medyczna,

  • Kafeteria (bony na zakupy: np. Zalando, Ikea, Allegro, Frisco, Spotify),

  • Programy Wellbeing - [email protected],

  • Społeczności wewnętrzne – [email protected] PwC, PwC dla kobiet, PwC Shine.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wsparcie Buddy'ego

  • swoboda leczenia

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]