Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu i Sprzedaży

"GUARDIAN PROGRESS BROKER" sp. z o.o.

  • Lipowa 19
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Lipowa 19

Gdynia

Spółka Guardian Progress Broker funkcjonuje na rynku od 2015 roku. Została założona przez wieloletnich praktyków z dziedziny ubezpieczeń finansowych i gospodarczych. Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści z doświadczeniem pracy w towarzystwach ubezpieczeniowych oraz pośrednictwie ubezpieczeniowym.
Specjalizujemy się w opracowywaniu programów ubezpieczeniowych dedykowanych firmom krajowym. Posiadamy możliwość zaoferowania swoim klientom każdego rozwiązania dostępnego na rynku zarówno z sektora ubezpieczeniowego jak i finansowego.

Wierzymy, że nasza wiedza w połączeniu z dużą elastycznością gwarantuje usługę na najwyższym poziomie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych klientów do firmy
  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych oraz networkingowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Prezentacja ofert i koncepcji
  • Prowadzenie procesu sprzedaży od momentu prospektingu do zawarcia umowy
  • Wsparcie działań marketingowych
  • Ścisła współpraca ze specjalistą w danym ryzyku ubezpieczeniowym

OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności nawiązywania kontaktu z kadrą zarządzającą
  • Orientacja na klienta
  • Umiejętności zarządzania sobą w czasie
  • Komunikatywności
  • Umiejętność tworzenia i pracy z bazą Klientów
  • Asertywność
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Nastawienie na realizację celów /odpowiedzialność
  • Wiedza w zakresie ubezpieczeń
  • Samodzielność
  • Egzamin brokerski (mile widziany, lub gotowość zdania)

OFERUJEMY:

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwy awans w strukturze: nadzór nad stworzoną przez siebie struktury sprzedaży
  • Pakiet szkoleń zawodowych oraz rozwojowych

Ogłoszenie archiwalne