Menedżer ds. rozwoju biznesu / Product Owner

KACZMARSKI GROUPO firmie

Rekrutacja zdalna

KACZMARSKI GROUP

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Jesteś spostrzegawczą i lubiącą wyzwania osobą, a Twoją pasją jest świat IT? W Departamencie IT Kaczmarski Group czeka na Ciebie świetnie wyposażone miejsce pracy i ambitne wyzwanie zawodowe na stanowisku:

Menedżer ds. rozwoju biznesu / Product Owner [rekrutacja prowadzona online]

Twoje przyszłe zadania:

  • tworzenie, rozwój i zarządzanie linią produktową/biznesową w ramach Grupy
  • zarządzanie pracami koncepcyjnymi i wykonawczymi linii produktowej/biznesowej Grupy,
  • definiowanie i realizacja KPI produktu
  • ścisła współpraca z zespołami produktowymi, marketingowymi i sprzedażowymi w Grupie,
  • organizacja projektu: cele, zakres, harmonogram, budżet, ryzyka, struktura zarządzania produktu
  • nadzór nad realizacją projektu, kontrola kosztów, czasu i zakresu, adekwatne reagowanie w przypadku pojawiających się problemów oraz optymalizacja projektu zgodnie ze zdefiniowaną dla projektu macierzą kompromisów
  • koordynacja działań uczestników projektu i zespołów projektowych wewnętrznych i zewnętrznych
  • odpowiedzialność za skuteczne wdrożenie projektu
  • raportowanie zarządcze i nadzór nad aktualną dokumentacją projektową

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia w budowaniu produktów/rozwijaniu biznesu o cechach:
    • w środowisku zasobów rozproszonych; wewnętrznych i zewnętrznych lub w środowisku międzynarodowym
    • transformacyjnych; organizacyjnych, finansowych, IT
    • projektów wdrożeniowych systemów klasy ERP
  • wskazane doświadczenie w roli Product Ownera
  • mile widziane doświadczenie sprzedażowe
  • mile widziane umiejętności pracy w modelu Lean (POC, MVP)
  • kompetencje analityczne i otwarty umysł
  • umiejętność identyfikacji potrzeb i celów biznesowych
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z różnymi departamentami w organizacji oraz partnerami zewnętrznymi
  • mile widziana praktyczna znajomość standardów i metodyk prowadzenia projektów; AgilePM, PMBok, zwinnych frameworków wytwórczych IT; SCRUM, Kanban oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, Jira)

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę
  • bez watpienia najlepsze imprezy integracyjne
  • jasną ściężkę kariery
  • stałe godziny pracy
  • świetne bistro
  • masaże
  • squash
  • parking dla wszystkich pracowników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy