Menedżer ds. Rozwoju Jakości i Kontroli Marki Własnej (non-food)

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

Jeronimo Martins Polska S.A.

Dolna 3

Warszawa

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • zapewnienie wysokiej i powtarzalnej jakości oraz bezpieczeństwa produktów przemysłowych w celu zwiększania akceptacji konsumenckiej i wzrostu sprzedaży,
  • określanie programów i zakresu kontroli jakościowej dla różnych grup produktów non food, w szczególności tekstylia i obuwie,
  • dobór laboratoriów i jednostek badawczych do kategorii produktów; stworzenie harmonogramu badań jakościowych zgodnie z planem promocji; określanie zakresu i metod kontroli jakości i bezpieczeństwa produktów,
  • zlecenie badań użytkowych i inspekcji na miejscu w zakładzie produkcyjnym,
  • kontrolę wyników badań pod kątem formalnym i czasowym,
  • wsparcie i rozwiązywanie reklamacji jakościowych od klientów i organów urzędowej kontroli,
  • zapewnienie zgodności oznakowania z wymaganiami prawnymi i wewnętrznymi,
  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologia włókiennictwa, chemia, inżynieria produkcji, towaroznawstwo),
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w instytutach badawczych lub w dziale zakupów współpracującym z producentami dalekowschodnimi,
  • znajomość rynku artykułów non-food pochodzenia dalekowschodniego: asortyment, producenci, trendy,
  • znajomość specyfiki współpracy z producentami na Dalekim Wschodzie.
  • znajomość zakresu i możliwości badań i certyfikatów dla asortymentu non-food,
  • znajomość wymagań prawnych co do parametrów bezpieczeństwa oraz znakowania artykułów przemysłowych,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do bogatego pakietu socjalnego (20 programów socjalnych w tym: paczki świąteczne, dofinansowanie ubezpieczenia, dofinasowanie karty Multisport),
  • stabilność zatrudnienia.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy