Oferta pracy

Menedżer ds. rozwoju produktu

Climbex Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie rozwojem portfolio produktów w obszarze biznesowym Industrial Services Grupy Impel;

  • Opisywanie/katalogowanie aktualnych produktów;

  • Wskazywanie kierunków rozwoju produktów, śledzenie trendów dotyczących rozwoju produktów i technologii;

  • Podejmowanie działań w zakresie ciągłego doskonalenia istniejącego portfolio produktowego;

  • Projektowanie/ kreowanie gamy produktów dla poszczególnych obszarów biznesowych;

  • Standaryzacja produktów oraz ich pozycjonowanie;

  • Udział w procesie identyfikacji, wyceny oraz przygotowywania kanałów dystrybucji do klientów;

  • Przygotowywanie analiz biznesowych;

  • Zarządzanie narzędziami komunikacji produktowej w kanałach wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Współrealizowanie działań związanych z e-commerce;

  • Realizowanie projektów rozwoju produktów we współpracy z klientem wewnętrznym (np. działem handlowym i operacyjnym).

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu rozwoju produktów;

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami, w tym metodyk zwinnych;

  • Umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym w strukturze macierzowej na różnych poziomach organizacji;

  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientem wewnętrznym oraz dostawcami zewnętrznymi;

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project;

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana.

To oferujemy

  • Ciekawe projekty;

  • Dużą samodzielność w działaniu;

  • Realny wpływ na biznes;

  • Możliwość rozwoju w dużej organizacji biznesowej;

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);

  • Możliwość poszerzania wiedzy i kompetencji na szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Możliwość korzystania z Karty Multisport oraz pakietu ubezpieczeń (w tym z ubezpieczenia medycznego).

Climbex Sp. z o.o.

Climbex Sp. z o.o. to technologiczna spółka z Grupy Impel, oferująca klientom z branży przemysłowej kompleksowe usługi w zakresie specjalistycznego czyszczenia przemysłowego http://climbex.pl/

Przewiń do profilu firmy